Головна » 2022 » Листопад » 10 » ЗА студентське самоврядування та ПРОТИ недоброчесності: запрошуємо долучитися до онлайн-курсу «YOUніверситет»

Студенти завжди перебувають в авангарді позитивних суспільних змін, а нині вони як ніколи потрібні Україні, адже попереду – відбудова держави та її євроінтеграція.

Запрошуємо студентську молодь долучитися до освітнього онлайн-курсу «YOUніверситет», який допоможе дізнатися про власні права та навчитися їх відстоювати, зрозуміти як впливати на формування суспільних правил гри, розвинути в собі нульову толерантність до корупції та недоброчесності.

Водночас онлайн-курс допоможе розібратися із тим, що таке студентське самоврядування та як використовувати його можливості, щоб зробити своє студентство яскравим і комфортним.

Курс розробили офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції спільно з Українською асоціацією студентів. Він складається з двох модулів:

І. Я студент: що дає цей статус
1. Можна & треба: права та обов’язки студента
2. Університет і місце доброчесності в ньому
3. Плагіат та академічна культура: говоримо про актуальне
4. Корупційні ризики у ЗВО: яку стратегію обрати студенту

ІІ. Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити
1. Основне про ОСС – те, що має знати кожен
2. Поговоримо про вибори до ОСС
3. Фінансування ОСС
4. Студентське самоврядування та управління проєктами
5. Хочемо – можемо: як ОСС впливають на якість освіти

Матеріали курсу доступні у будь-який час. Після успішного завершення навчання студенти отримають сертифікат.

Для проходження курсу необхідно зареєструватися: спочатку на начальній платформі NAZK.Study, а після – на обраний курс.