Головна » 2019 » Січень » 31 » У МДУ відбувся 15-й випуск магістрів
У МДУ відбувся 15-й випуск магістрів

31 січня відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістрам Маріупольського державного університету – єдиного класичного університету в Донецькій області.

Цього року понад 400 випускників отримали магістерський рівень вищої освіти. Серед них є громадяни іноземних держав: Узбекистану, Азербайджану, Туреччини й інших. 67 магістрів закінчили університет із відзнакою.

Першим із теплими словами привітання до молодого покоління звернувся ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він наголосив, що випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти, окрім професійних навичок, володіють навичками дослідницької та інноваційної діяльності – вони здатні не лише працювати за фахом, але й розвивати свою сферу діяльності, що дуже важливо у сучасних умовах.

Цього року відбувся перший випуск магістрів за напрямами «Міжнародний бізнес» та «Фізична культура». Це затребувані фахівці, які сприятимуть зміцненню економічного потенціалу України та формуванню здорової та активної нації. Загалом дипломи отримали випускники 32 магістерських програм.

Привітати дипломованих магістрів прийшли друзі та партнери університету: голова Донецького апеляційного суду Олександр Лісовий, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, полковник поліції Василь Остапчук, заступник начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Світлана Лунькова, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Олена Міщенко, голова Центральної райадміністрації Маріупольської міської ради Володимир Петров, директор департаменту зі зв'язків з громадськістю та муніципального розвитку в Маріуполі ТОВ «Метінвест - Холдинг» Олена Махова, директор – головний редактор газети «Приазовський робочий» Олена Калайтан, заступник голови Федерації грецьких товариств України Олена Добра.

Серед нинішніх магістрів є багато молодих людей, які не лише відмінно навчалися, а й займалися наукою, творчістю та громадською діяльністю. Вони брали участь у закордонних стажуваннях, ставали призерами всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт, отримували стипендії Президента України, Маріупольської міської ради, імені М. С. Грушевського. Серед них Олександр Щекутьєв, Валерія Зубочек, Аделіна Олійник, Аліна Козицька, Катерина Полієвець, Юлія Хрипченко.

Важливо й те, що багато випускників вже працевлаштовані. Магістри МДУ застосовують отримані знання у структурних підрозділах органів судової влади, місцевого самоврядування, обласних управлінь Національної поліції та Служби безпеки України, Маріупольського міського центру зайнятості, у засобах масової інформації, бібліотеках, школах і дошкільних закладах освіти Маріуполя, Волновахи, Каменська, Кременівки, Касянівки.

Приємно відзначити, що чимало випускників залишаються працювати у рідному університеті: в юридичному відділі, Молодіжному центрі, школі іноземних мов «Поліглот», на кафедрах.

Вітаємо магістрів 2019 року і зичимо їм яскравого та успішного професійного шляху!

Читайте також: «70% інвестицій у технологію є інвестиціями в команду» – засновник «американського інноваційного острова» Чарльз Вайтхед відвідав МДУ