Головна » 2019 » Лютий » 5 » Абітурієнту – 2019: 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО
Абітурієнту – 2019: 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО

5 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти 2019 року можуть скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з 11 можливих.

Перш ніж проходити реєстрацію, можете ознайомитись із Переліком предметів у сертифікаті ЗНО для вступу до Маріупольського державного університету.

Для реєстрації на ЗНО необхідно зробити кілька кроків:

• заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО, з якої формується реєстраційна картка;
  • надрукувати реєстраційну картку та письмово заповнити в ній окремі пункти;
  • сформувати пакет документів та подати його до свого закладу освіти.

Керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) до 18 березня.

Факт реєстрації підтверджується Сертифікатом, який регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає у заклад освіти або безпосередньо учаснику тестування в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем.

Змінити дані, вказані у реєстраційній картці, учасник тестування може до 25 березня. Для цього після отримання Сертифікату, потрібно повторно пройти процедуру реєстрації за допомогою цього сервісу.

Терміни проведення ЗНО

Деталі на сайті МОН України.

Читайте також: Абітурієнту - 2019: МДУ оголошує набір на прискорені курси підготовки до ЗНО