Головна » 2019 » Червень » 3 » «Біжи, Форрест, біжи!»: члени англійського розмовного клубу переглянули драму про події американської історії XX століття

1 червня у Маріупольському державному університеті на базі центру «Вікно в Америку» відбулося засідання Англійського розмовного клубу любителів кіно (English Speaking Movie Fans Club) під керівництвом асистента кафедри теорії та практики перекладу Яни Панової.

Члени клубу переглянули й обговорили драму режисера Роберта Земекіса «Форрест Гамп» («Forrest Gump») з Томом Генксом у головній ролі. Кінострічка отримала 38 нагород по всьому світу, зокрема 6 премій «Оскар».

Під час обговорення, яке проходило у форматі «Facе-to-face», учасники зійшлися на думці, що недосяжних цілей не існує, та зауважили, наскільки важливо залишатися собою у будь-яких життєвих обставинах, любити людей, вірити у свої сили і ніколи не здаватися.

Засідання клубу завершилося іграми з книги «Activate games for learning american english».

Читайте також: Члени англійських розмовних клубів дискутували на важливі теми і знайомилися з новим штатом Америки