Головна » 2019 » Лютий » 28 » Дебати юних журналістів: викладачі кафедри соціальних комунікацій МДУ ввійшли до складу журі турніру

27 лютого викладачі кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету взяли участь у якості журі в І етапі XV Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів. Захід проводився представниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Третій рік поспіль викладачі університету співпрацюють з організаторами у межах профорієнтаційної діяльності. Цього року дебати маріупольської учнівської молоді оцінювали кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач Олена Мельникова-Курганова та асистент Сергій Піддубний. Крім того, студенти ОС «Магістр» спеціальності «Журналістика» надавали консультацію учасникам дебатів.

Учні демонстрували зацікавленість журналістикою, дискутували на теми інформаційних війн, джинси, особливостей створення лонгріду, стендапу на телебаченні, специфіки крос-медіа тощо. За підсумками турніру призові місця посіли школи №№41, 66, 52 і Маріупольський технологічний ліцей. Переможці дебатів, команда загальноосвітньої школи № 41, представлятимуть Донецьку область на фінальному етапі турніру в Сумах.

Читайте також: Керівник освітнього центру «Донбас-Україна» МДУ В’ячеслав Кудлай взяв участь у тренінгу Міжнародної зеленої школи «Освіту кожному!»