Головна » 2019 » Вересень » 26 » MyDance - 2019: першокурсники МДУ запалили танцпол разом із легендами поп-музики

26 вересня у Маріупольському державному університеті стартував ХVIII Фестиваль студентської творчості «Дебют - 2019». За традицією першим етапом фестивалю стало яскраве танцювальне шоу «MyDance», організоване Молодіжним центром та студентською радою за підтримки профкому МДУ.

З відкриттям фестивалю учасників привітав проректор із соціальних та організаційних питань Сергій Гаєвець. Він побажав першокурсникам великих успіхів у навчанні і цікавого та насиченого студентського життя.

До складу журі увійшли суддя 1-ї категорії, майстер спорту з бальних танців, постановник і хореограф Сергій Волчецький, художній керівник зразкового театру танцю «Асорті» Тетяна Рубан, головний балетмейстер зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Ірина Арап, керівники народного ансамблю народного танцю «Промінь» МДУ Катерина Пупирєва та Олексій Ковальов.

Виступи команд об'єднувала тема хітів легенд поп-музики. Програма танцювального шоу «MyDance» традиційно включала три етапи: «Візитка», «Конкурс капітанів» та «Жива листівка».

Команда економіко-правового факультету «Ритмолови» (капітан – Єлизавета Ємельяненко) продемонструвала постановку в амплуа музичної групи «Аbbа», яка була включена до Залу слави рок-н-ролу.

Студенти факультету філології та масових комунікацій, які об'єдналися в команду «Рахат-Лукумчики» (капітан – Максим Шумейко) познайомили глядачів із кумиром мільйонів – Фредді Мерк'юрі – лідером і фронтменом рок-групи «Queen».

Збірна факультету грецької філології та перекладу «Не Мерк'юрі, адже він живий» (капітан – Олена Куркчі) представила яскраву постановку, присвячену творчості легенди сучасної музики Елтона Джона.

Натхненна талантом знакової особистості в музичній сфері, команда факультету іноземних мов «Королі поп-музики» (капітан – Дарина Єлісєєва) спробувала повторити яскраві і неперевершені музичні виступи Майкла Джексона.

У свою чергу студенти історичного факультету «Royal family» (капітан – Антоніна Петрачкова) представили постановку за участі відомої співачки Мадонни.

За підсумками танцювального змагання перемогу здобула команда факультету грецької філології та перекладу, друге місце посіла збірна економіко-правового факультету, третє – команда історичного факультету.

Крім того, журі визначило переможця у номінації «Кращий капітан» – ним стала капітан команди економіко-правового факультету Єлизавета Ємельяненко. «Кращою групою підтримки» визнані вболівальники факультету філології та масових комунікацій.

Під час підрахування голосів були нагороджені переможці фотоконкурсу для першокурсників «Мій перший день в університеті», який проходив з 2 по 22 вересня. Ними стали студентки спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Дар'я Новік (номінація «Найоригінальніше фото») і Софія Петрова (номінація «Фотопрезентація спеціальності»).

Незабаром на першокурсників очікують інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?», спортивні змагання та огляд-конкурс талантів за жанрами (вокал, хореографія, інструментальний жанр). Хто отримає перехідний кубок і звання «Найбільш творчий факультет МДУ», стане відомо по завершенні фестивалю на гала-концерті, приуроченому до Міжнародного дня студента.