Головна » 2019 » Березень » 25 » Діти відсвяткували День святого Патрика у центрі «Вікно в Америку»
Діти відсвяткували День святого Патрика у центрі «Вікно в Америку»

Члени Англійського розмовного клубу для дітей (English Speaking Club Kids) відсвяткували День святого Патрика на базі Маріупольського державного університету. Засідання проходило цієї суботи у центрі «Вікно в Америку».

День святого Патрика – це культурне релігійне ірландське свято на честь покровителя Ірландії, яке широко відзначають в Ірландії, США та Канаді. Зазвичай святкування включає паради, фестивалі, танці та обов’язково зелене вбрання.

Волонтер центру, викладачка англійської мови Олена Буніна підготувала для дітей цікаві та корисні англомовні завдання і перегляд мультфільму про «зелене» свято. Також члени клубу співали пісні, танцювали та грали в лото.

Родзинкою заняття став пошук скарбів лепрекона – діти шукали заховані пенні.

Читайте також: Перегляд фільму, вікторина і виступ англійського театру: у МДУ провели День культурних традицій Ірландії