Головна » 2019 » Травень » 24 » Доцент МДУ Леніна Задорожна-Княгницька передала літературу до кабінету образотворчого мистецтва

Завідувач кафедри педагогіки та освіти Маріупольського державного університету, доцент Леніна Задорожна-Княгницька зробила особистий внесок у матеріально-технічне та інформаційне забезпечення професійної підготовки майбутніх вчителів початкових класів.

Викладач передала до кабінету образотворчого мистецтва факультету іноземних мов 50 примірників книг, серед яких довідкова література й альбоми з репродукціями картин вітчизняних та зарубіжних художників: Т. Шевченка, К. Ломикіна, В. Васнецова, С. Чуйкова, Ф. Рокотова, І. Репіна, М. Реріха, В. Сурікова, М. Савицього та інших митців. Також серед подарованих книг були навчальні видання з декоративно-прикладного мистецтва, ліплення, різьблення та колекційна збірка друкованих фотографій фресок Сикстинської Капелли.

Альбоми є частиною бібліотеки, зібраної нині покійним батьком Леніни Задорожної-Княгницької – Віктором Задорожним – вчителем образотворчого мистецтва з майже 40-річним досвідом педагогічної діяльності.

Подарована навчальна і довідкова література буде використовуватися під час вивчення дисципліни «Методика викладання образотворчого мистецтва». Вона сприятиме якісній професійній підготовці студентів спеціальності «Початкова освіта» і формуванню у молоді образотворчої грамотності.