Головна » 2019 » Червень » 13 » Доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science подовжено
Доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science подовжено

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Маріупольскому державному університету подовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science за кошти державного бюджету.

Користуватися базами даних можна буде до 31 травня 2020 року. Доступ до бази Scopus здійснюється з усіх стаціонарних комп'ютерів університету за посиланням, до бази Web of Science за посиланням.

Мультимедійні навчальні посібники по роботі зі Scopus

Поради користувачам Web of Science

Додаткову інформацію і методичні консультації щодо роботи з електронними базами можна отримати у співробітників інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки МДУ: корпус № 2, каб. 101-2, телефон (0629) 58-74-07.

Читайте також: Безкоштовний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» на платформі Prometheus