Головна » 2019 » Серпень » 28 » Фотоконкурс для першокурсників «Мій перший день в університеті»
Фотоконкурс для першокурсників «Мій перший день в університеті»

Маріупольський державний університет оголошує фотоконкурс для першокурсників «Мій перший день в університеті».

Для участі у конкурсі необхідно зробити фото протягом першого місяця навчання й опублікувати його на своїй сторінці в Instagram із хештегом #1stDayMSU. Також слід підписатися на офіційну сторінку університету в Instagram.

Від кожного учасника приймається лише одне фото. Звертаємо увагу, що на час проведення конкурсу акаунт учасника має бути відкритим для всіх.

За підсумками конкурсу будуть визначені переможці у номінаціях:

• «Найоригінальніше фото»
  • «Фотопрезентація спеціальності»

Найкращих обиратиме журі у складі представників студентської ради та Молодіжного центру МДУ.

Прийом робіт триватиме з 2 по 22 вересня. На переможців конкурсу чекають приємні подарунки: квитки до кінотеатру, солодощі, сувенірна продукція університету.

Підбиття підсумків відбудеться на відкритті Фестивалю студентської творчості «Дебют – 2019».

Покажи, як проходить твоє знайомство з університетом!