Головна » 2019 » Квітень » 15 » Студенти МДУ подивилися кіпрський фільм «Rosemarie» з французькими субтитрами
Студенти МДУ подивилися кіпрський фільм «Rosemarie» з французькими субтитрами

5 квітня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся перегляд кіпрської художньої стрічки «Rosemarie». Культурно-освітній захід для студентів, які вивчають новогрецьку та французьку мови, організували старші викладачі МДУ Наталія Лоскутова та Евеліна Рябченко.

Фільм був наданий Посольством Республіки Кіпр в Україні. Стрічка Адоніса Флорідіса розповідає історію Костас, автора телесеріалів, який перебуває у творчій кризі. У пошуках натхнення він починає спостерігати за новими сусідами, у яких що не день  то сценарій для мильної опери. Як результат головний герой не лише отримує вдалу ідею для нового серіалу, а й переосмислює свою діяльність.

У 2017 році «Rosemarie» отримала гран-прі як найкращий художній фільм на 58-му Міжнародному кінофестивалі у Салоніках (Греція). Студентам стрічку показували із французькими субтитрами, що дало змогу почути автентичну кіпрську говірку, а також потренувати перекладацькі навички.

Читайте такожУчасники кіноклубу Docudays UA «Human Rights» переглянули фільм «Голосуйте за мене, будь ласка»