Головна » 2019 » Травень » 24 » Фонд Королеви Ядвиги надає стипендії на проведення досліджень у Польщі (прийом заявок – до 15 червня)

Ягеллонський університет у Кракові (Польща) розпочинає прийом заявок на стипендії від Фонду Королеви Ядвиги. Метою фонду є допомога вченим та аспірантам, які планують проводити свої дослідження у Кракові.

Стипендіальна програма триватиме протягом місяця у період з жовтня 2019 року по червень 2020 року. Розмір стипендії становить 1500 злотих. Крім того, стипендіатам надається проживання у студентському гуртожитку і базове медичне обслуговування під час перебування.

Документи необхідно подати до відділу підвищення кваліфікації Ягеллонського університету (ul. Gołębia 24, pok. 16, 31-007 Kraków, Poland) до 15 червня 2019 року

Читайте такожПолонійна академія в Ченстохові виділяє стипендії на навчання за програмою подвійних дипломів (подача заявок – до 13 червня)