Головна » 2019 » Жовтень » 25 » Кафедра соціальних комунікацій МДУ взяла участь у проведенні міського турніру юних журналістів

Викладачі та студенти кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету взяли участь у І етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів. Захід проходив 23-24 жовтня за підтримки департаменту освіти і методично-консалтингового центру Маріупольської міської ради.

Від університету до складу журі конкурсу увійшли магістранти Андрій Колодяжний (спеціальність «Журналістика») і Тетяна Рак (спеціальність «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю»). Доцент кафедри Олена Мельникова-Курганова виступила у якості консультанта.

Під час конкурсу учні демонстрували знання з різних питань журналістики, зокрема увага приділялася доброчесності ЗМІ, особливостям сучасної джинси, військовій журналістиці, етичним дилемам професії, створенню актуальних концепцій освітніх FM-станцій. Обговорення тем відбувалося у форматі доповіді, промови опонента, рецензії та подальшої полеміки між представниками команд.

За результатами проведених дискусій призові місця посіли учні Маріупольського міського технологічного ліцею, спеціалізованої школи №66 та загальноосвітніх шкіл №№41, 52. Команди технологічного ліцею та школи №41 представлятимуть Маріуполь на обласному етапі турніру юних журналістів.

Читайте такожВикладачі МДУ переймали досвід викладання курсів з журналістики в університеті Швеції