Головна » 2019 » Листопад » 11 » Кафедра української філології МДУ запрошує студентів до участі у конкурсі імені Петра Яцика

11 листопада у Маріупольському державному університеті розпочався І етап ХХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. Конкурс проводиться щорічно за сприяння Міністерства освіти і науки України з метою піднесення престижу української мови серед молоді.

Для участі у конкурсі студентам необхідно виконати завдання, націлені на перевірку знання писемного українського мовлення, зокрема, орфографічних, лексичних, морфологічних та пунктуаційних норм. Завдання розроблені викладачами кафедри української філології МДУ.

Завдання І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Роботи приймаються на кафедрі української філології до 16 листопада включно.

За результатами І етапу конкурсу буду визначені три найкращі студенти, які презентуватимуть Маріупольський держуніверситет на обласному рівні.

Читайте такожВикладачі та студенти МДУ написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності