Головна » 2019 » Лютий » 18 » МДУ отримав почесні відзнаки з нагоди 55-річчя Донецької торгово-промислової палати

Колектив Маріупольського державного університету отримав Почесний диплом Президії Торгово-промислової палати України за значні досягнення та вагомий внесок у розвиток економіки України.

За піднесення авторитету ТПП у країні та світі Почесною грамотою нагороджений і ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Вручення відзнак приурочене до 55-річчя Донецької торгово-промислової палати.

Маріупольський держуніверситет і Донецьку торгово-промислову палату пов'язують багаторічні партнерські відносини. Як член найбільшої бізнес-асоціації Донеччини університет активно використовує свої міжнародні контакти задля розвитку підприємництва та зміцнення позитивного іміджу регіону та України за кордоном. На цьому шляху його підтримує президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, який є членом Наглядової ради МДУ і добрим другом університету.

Колектив МДУ вітає Донецьку торгово-промислову палату з Ювілеєм
та бажає подальших успіхів і процвітання!

Читайте також: Еразмус+: викладачі МДУ вивчали зарубіжний досвід підготовки журналістів в Університеті Бат Спа