Головна » 2019 » Вересень » 12 » Колектив МДУ висловлює співчуття з приводу смерті студента Сергія Лєпєхіна
Колектив МДУ висловлює співчуття з приводу смерті студента Сергія Лєпєхіна

Колектив студентів, викладачів, співробітників Маріупольського державного університету й особисто ректор, професор Костянтин Балабанов висловлюють найглибші співчуття рідним і близьким студента 4 курсу спеціальності «Право» Сергія Лєпєхіна з приводу його передчасної смерті.

Ця шокуюча звістка стала страшним ударом для нашого колективу: несправедливий збіг обставин обірвав життя молодої людини, в якої все ще було попереду...

Сергій вступив на третій курс спеціальності «Право» на базі диплому молодшого спеціаліста. Він був старанним і відповідальним студентом, добрим товаришем і другом. Одногрупники Сергія знали його як життєрадісного та уважного хлопця, завжди готового прийти на допомогу.

Розділяємо біль цієї непоправної втрати з батьками, рідними та близькими Сергія Лєпєхіна. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.

Переглядів: 3137 | Додав: Прес-центр