Головна » 2019 » Червень » 13 » Колектив МДУ вітає доцента Аллу Гутнікову з Ювілеєм!
Колектив МДУ вітає доцента Аллу Гутнікову з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету щиро вітає кандидата філологічних наук, доцента кафедри німецької та французької філології Аллу Гутнікову з Ювілеєм!

Алла Володимирівна працює в університеті майже 30 років і є авторитетним фахівцем з питань германістики, лексикології, історії германських мов і народів, автором дев’яти навчальних посібників і понад 100 наукових і науково-методичних публікацій у вітчизняних та іноземних виданнях.

Колеги, студенти і випускники відзначають її високий професіоналізм, організаторський талант, відданість справі та вимогливість, яка гармонійно поєднується із чуйністю і доброзичливістю.

Шановна Алло Володимирівно! Сердечно дякуємо Вам за багаторічну сумлінну працю і впровадження передового педагогічного досвіду у навчальний процес факультету іноземних мов! Зичимо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, миру, любові, творчої наснаги та великих професійних успіхів!

З Ювілеєм!