Головна » 2019 » Липень » 24 » Колектив МДУ вітає з Ювілеєм медпрацівника Олену Школік!
Колектив МДУ вітає з Ювілеєм медпрацівника Олену Школік!

Колектив викладачів, співробітників та студентів щиро вітає медичного працівника Маріупольського державного університету Олену Школік із прекрасним Ювілеєм!

Олена Олекcіївна – високопрофесійний і відданий справі фахівець, мудра і чарівна жінка, яка вже багато років вона піклується про здоров'я викладачів і студентської молоді. Вона є прикладом чуйності і доброти, працелюбності і вірності покликанню. Допомагати іншим, бути поряд, коли це потрібно – головний принцип роботи Олени Олексіївни, і за це її високо цінує весь колектив університету.

У ювілений День народження сердечно бажаємо Олені Олексіївні доброго здоров'я, сімейного благополуччя, великого жіночого щастя, любові, успіхів та наснаги у її відповідальній професійній діяльності!

Глибоко вдячні Вам за Ваш шляхетний труд!

З Ювілеєм!

Переглядів: 817 | Додав: Прес-центр