Головна » 2019 » Березень » 27 » Команда МДУ перемогла в обласній спартакіаді з волейболу
Команда МДУ перемогла в обласній спартакіаді з волейболу

25-26 березня збірна команда Маріупольського державного університету взяла участь в обласній спартакіаді серед студентів (юнаки) з волейболу. Змагання проходили на базі спортивного комплексу ПДТУ.

До складу команди увійшли Володимир Лохмаков, В'ячеслав Костін, Володимир Лисенко, Артур Еня, Михайло Улитич, Максим Танасієнко та Сергій Бутков. Тренером команди виступив доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Олександр Вертель.

У перший день змагань збірна МДУ з однаковим рахунком 2:0 обіграла команди ПДТУ і АМІ ОНМА. Другого дня учасники зійшлися в неофіційній показовій грі проти об'єднаної команди ПДТУ і АМІ ОНМА. Волейболисти МДУ впевнено обійшли суперників з рахунком 3:0.

За підсумками змагань перемогу здобула команда МДУ, II місце посіла команда ПДТУ, III місце – команда АМІ ОНМА. Призери отримають кубки та медалі.

Вітаємо спортсменів університету!