Головна » 2019 » Липень » 30 » Напиши есе і виграй поїздку на Львівський безпековий форум (прийом робіт – до 25 вересня)

Львівський безпековий форум оголошує конкурс есе на тему міжнародної безпеки, переможці якого візьмуть участь у молодіжній секції форуму – «Майбутнє Балто-Чорноморського регіону. Погляд молоді».

До участі запрошуються студенти IV курсу бакалаврату і I-II курсів магістратури, аспіранти, члени молодіжних організацій та наукових товариств віком від 20 до 30 років.

Учасникам конкурсу пропонується висловитися щодо ролі Балто-Чорноморського регіону у протистоянні між Росією та Європою, висвітливши наступні теми:

• історичні, географічні та геополітичні передумови протистояння для регіону
  • основні виклики для безпеки Балто-Чорноморського регіону та способи їх подолання (конвенційні та неконвенцйні)
  • на яких засадах має будуватися ефективний Балто-Чорноморський союз
  • роль морів у забезпеченні регіональної безпеки в Балто-Чорноморському регіоні

Вимоги до есе:

• обсяг – до 10 000 знаків
  • обов'язково витримана чітка структура
  • резюме учасника обсягом до однієї сторінки 12 кеглем з міжрядковим інтервалом 1,15

Конкурсні роботи необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] до 25 вересня.

Львівський безпековий форум відбудеться з 30 жовтня по 1 листопада у Львові на базі Інформаційно-культурного центру ім. А. Шептицького Українського католицького університету. Тема цьогорічного форуму – «Росія в Європі: старі помилки чи нові виклики?».

Попередня програма Форуму

У рамках проекту покриватимуться витрати, пов'язані з участю у форумі переможців конкурсу есе (проживання, квитки, харчування).

Читайте також: Запрошуємо до участі у конкурсі «Розумним бути модно» (прийом робіт – до 30 вересня)