Головна » 2019 » Травень » 3 » Конкурс есе до Дня незалежності України (прийом робіт – до 31 липня)
Конкурс есе до Дня незалежності України (прийом робіт – до 31 липня)

Студенти, аспіранти, учні та члени Малої академії наук України запрошуються до участі у Національному конкурсі творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня незалежності України. Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави та створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

Пріоритетні тематичні напрями:

• Історія становлення України
  • Європейська ідентичність України
  • Економічна незалежність
  • Міжнародна політика країни
  • Соціальна політика країни
  • Культура
  • Церква
  • Інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків

Прийом конкурсних робіт триватиме до 31 липня. Оголошення переможців відбудеться 23 серпня.

Творчі роботи разом із заявкою необхідно надіслати на електронну адресу [email protected], у темі листа вказати «На Конкурс».

Положення про конкурс