Головна » 2019 » Лютий » 6 » Конкурс з обрання членів Наукового комітету Нацради з розвитку науки і технологій (подача заявок – до 14 березня)

З 29 січня триває конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради з розвитку науки і технологій.

Склад Наукового комітету формується з учених, які є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну репутацію та довіру у науковому середовищі. Вони також повинні представляти основні напрями наукової і науково-технічної діяльності в Україні.

Кандидатів у члени комітету можуть висувати вчені ради наукових установ, університетів, інші наукові організації чи підрозділи, групи вчених. Самовисування не передбачене.

Члени Наукового комітету мають відповідати кваліфікаційним вимогам, які оприлюднені на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів України та МОН України.

Прийом документів від кандидатів триватиме до 14 березня включно. Детальна інформація на сайті МОН України.

Читайте також: Отримайте міжнародний сертифікат про рівень володіння новогрецькою мовою у МДУ (подача заявок – до 24 березня)