Головна » 2019 » Лютий » 13 » Курси підвищення кваліфікації для вчителів історії на базі МДУ
Курси підвищення кваліфікації для вчителів історії на базі МДУ

З 25 лютого по 16 березня на базі Маріупольського державного університету проходитимуть довгострокові курси підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційні освітні технології викладання історичних дисциплін, правознавства та курсу «Громадська освіта». По завершенні навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Для участі у програмі необхідно до 21 лютого подати письмову заяву на ім’я директора Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ, звернувшись за адресою: пр. Будівельників, 129, каб. 215.

Детальна інформація за телефоном: (0629) 58-75-86

Читайте також: Стажування для вчителів/викладачів грецької мови у Педагогічному інституті Кіпру

Переглядів: 960 | Додав: Прес-центр