Головна » 2019 » Червень » 7 » Учні Маріупольського міського ліцею вдосконалювали знання німецької на базі МДУ
Учні Маріупольського міського ліцею вдосконалювали знання німецької на базі МДУ

6 червня кафедра німецької та французької філології Маріупольського державного університету організувала профорієнтаційний захід для учнів 8-х і 10-х класів Маріупольського міського ліцею.

Старший викладач кафедри Світлана Ганжело розповіла про особливості навчання на спеціальності «Мова та література (німецька)» і провела майстер-клас із німецької мови «Подорож країнами Європи».

Заняття мало на меті вдосконалення мовних навичок і проводилося відповідно до новітніх підходів викладання іноземних мов із застосуванням комунікативного, ігрового методів та автономного навчання.

Кафедра німецької та французької філології плідно співпрацює з Маріупольським міським ліцеєм. Cтуденти факультету іноземних мов проходять практику на базі ліцею, що дозволяє їм здобути педагогічний досвід під керівництвом досвідчених вчителів. У свою чергу, учні активно беруть участь у заходах із популяризації вивчення німецької мови, які проводить кафедра.

Читайте також: Кафедра дошкільної освіти МДУ познайомила абітурієнтів із професією вихователя