Головна » 2019 » Червень » 25 » Маріупольські старшокласники вчилися розуміти себе та інших під час Літньої психологічної школи у МДУ

З 18 по 22 червня кафедра практичної психології Маріупольського державного університету за підтримки Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами провела ІІ Літню психологічну школу «Простір твоїх можливостей, старшокласник!».

Протягом п’яти днів учні 8-10 класів маріупольських шкіл брали участь у тематичних тренінгах, кожен з яких розкривав окремий аспект життєдіяльності молоді: «Я – профі», «Я – володар свого власного життя», «Зрозумій мене», «Психологічне кунг-фу». Завершальним етапом стала психологічна квест-гра «Ми в тренді», яка допомогла учасникам підсумувати набуті знання та навички.

Освітні заходи проводили магістранти спеціальності «Практична психологія» під керівництвом кандидатів психологічних наук, доцентів кафедри практичної психології Людмили Варави, Олени Стуліки, Лілії Тищенко.

Робота психологічної школи допомогла молоді розвинути навички ефективної взаємодії з оточуючими людьми, безконфліктно вирішувати протиріччя, усвідомити власні мотиви вибору майбутньої професії. По завершенні навчання учасники отримали сертифікати.

Позитивні відгуки учасників психологічної школи підтвердили їх зацікавленість у майбутніх тренінгах і необхідність проведення Літньої психологічної школи у наступному році.

Заняття у Літній психологічній школі стали для мене новою сходинкою у сфері освоєння міжособистісної взаємодії. Особливо цікавими були вправи, спрямовані на вироблення навичок безконфліктного вирішення протиріч. Упевнений, що це одна з найважливіших здібностей успішної людини. Також Школа допомагає усвідомити мотиви вибору майбутньої професії, а про це, на мій погляд, варто замислюватися задовго до отримання атестата,

– учень Олексій Вялков.

Читайте такожЗапрошуємо до участі у конкурсі «Розумним бути модно» (прийом робіт – до 30 вересня)