Головна » 2019 » Серпень » 21 » Маріупольський центр «Вікно в Америку» посів 1 місце в екологічному конкурсі Посольства США

У травні Маріупольський центр «Вікно в Америку», який діє на базі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету, долучився до світового еко-флешмобу Trashtag Challenge, приуроченого до Дня Землі та року боротьби з пластиком.

У рамках флешмобу серед центрів «Вікно в Америку» в Україні проходив конкурс з метою привернення уваги до необхідності очищення навколишнього середовища від пластику та іншого бруду, що шкодить природі. Організаторами виступили Посольство США в Україні та Американський дім у Києві.

Учасникам було необхідно прибрати територію, зробити колаж з фотографіями до/після та викласти їх у соцмережах з тегами #trashtagchallenge, #woamariupol, #trashtag, #EarthDay.

За підсумками конкурсу співробітники Маріупольського державного університету посіли 1 місце й отримали подарунки від організаторів.

Читайте також: Члени Англійського розмовного клубу любителів кіно провели заключну зустріч у цьому навчальному році