Головна » 2019 » Грудень » 5 » МДУ оголошує конкурс для школярів «Я – журналіст!» (прийом робіт – до 31 березня)

Кафедра соціальних комунікацій Маріупольського державного університету проводить Конкурс творчих робіт «Я – журналіст!».

Конкурс має на меті розкрити творчий потенціал молоді, стимулювати до прояву активної життєвої позиції, допомогти отримати універсальні навички та визначитися з професією.

До участі запрошуються учні 9-11 класів. Учасникам необхідно надіслати творчу роботу на одну з тем:

• «Цікаве — поряд»
  • «Моє місто – найкраще»
  • «Дякую батькам»

За підсумками конкурсу будуть визначені переможці у номінаціях:

• твір (за жанром стаття, есе або нарис),
  • фоторобота (за жанром портрет, фотонарис, репортажна зйомка).

Організатори пропонують учасникам підготуватися до участі в конкурсі та підписатися на телеграм-канал t.me/mdu_iamjournalist, щоб отримувати підказки для створення творчих робіт.

Роботи необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] у період з 20 по 31 березня 2020 року. Нагородження переможців відбудеться 17 квітня 2020 року.

Контакти організаторів:
(0629) 58-75-07 (кафедра соціальних комунікацій)

Детальніше про Конкурс за посиланням.