Головна » 2019 » Липень » 18 » Більше 100 бюджетних місць виділено на підготовку магістрів у МДУ
Більше 100 бюджетних місць виділено на підготовку магістрів у МДУ

Маріупольський державний університет отримав 105 бюджетних місць на підготовку магістрів на денній та заочній формах навчання. Найбільший обсяг держзамовлення на спеціальності «Філологія. Мова і література (новогрецька)» – 8 місць.

Значна кількість бюджетних місць виділена на підготовку фахівців за напрямами «Дошкільна освіта» і «Системний аналіз» 7. Майбутні вчителі української мови та літератури можуть розраховувати на 6 бюджетних місць. Найпопулярніші серед абітурієнтів спеціальності «Право» та «Середня освіта. Мова і література (англійська)» отримали по 5 місць держзамовлення.

Розподіл бюджетних місць (ОС «Магістр»)

Спеціальності (ОС «Магістр»)

Умови вступу до магістратури

Оновлені програми вступних випробувань

Нагадуємо, що Маріупольський державний університет має достатній ліцензований обсяг місць для забезпечення підготовки фахівців як на бюджетній, так і на контрактній формах навчання.