Головна » 2019 » Березень » 4 » МДУ приєднався до Всеукраїнського заняття з пошуку фактів «Не віррр-перевіррр»
МДУ приєднався до Всеукраїнського заняття з пошуку фактів «Не віррр-перевіррр»

Студенти Маріупольського державного університету дізналися про найпоширеніші маніпуляції під час виборчих кампаній та розвинули навички критичного мислення під час Всеукраїнського інтерактивного заняття з пошуку фактів «Не віррр-перевіррр».

Захід проходив одночасно у різних містах України з ініціативи міжнародної організації IREX in Ukraine у рамках проекту «Вивчай та розрізняй» за підтримки Посольства США в Україні і Посольства Великої Британії в Україні. До інтерактивного заняття приєднався і Маріупольський центрі «Вікно в Америку», який діє на базі наукової бібліотеки МДУ.

Студенти спеціальностей «Журналістика» та «Міжнародні відносини» вчилися відокремлювати факти від суджень, помічати маніпуляції у текстах, фото- і відеоматеріалах, а також розсудливо підходити до інформації, яка поширюється під час передвиборчої кампанії.

Читайте також: Члени Англійського розмовного клубу любителів кіно перетворилися на супергероїв під час перегляду «X-Men: Apocalypse»