Головна » 2019 » Липень » 9 » МДУ – срібний призер міських змагань «Study Challenge»
МДУ – срібний призер міських змагань «Study Challenge»

Маріупольський державний університет посів II місце за підсумками серії змагань «Study Challenge», яка тривала протягом 2018-2019 навчального року.

У конкурсах взяли участь студенти шести закладів вищої освіти Маріуполя. МДУ представила активна молодь – вокалісти, танцюристи, читці, музиканти, спортсмени й інтелектуали.

У рамках проєкту відбулися студентські змагання з бамперболу «Sports Challenge», конкурс студентської творчості «Student talent», конкурс студентського театрального мистецтва «Creative battle», студентський КВК «День студента» та межвузівська інтелектуальна гра «Брейнг-ринг».

Проєкт «Study Challenge» організований з ініціативи управління молоді та спорту Маріупольської міської ради. Змагання мали на меті виховання активної громадської позиції у молоді і залучення її до волонтерської, творчої, спортивної та навчальної діяльності.

Читайте також: Ансамбль «Промінь» і студентка спеціальності «Журналістика» Інга Павлій – переможці обласного конкурсу «Молода людина року»