Головна » 2019 » Червень » 24 » Члени Англійського розмовного клубу любителів кіно провели заключну зустріч у цьому навчальному році

22 червня у центрі «Вікно в Америку», який працює на базі Маріупольського державного університету, відбулося завершальне засідання Англійського розмовного клубу любителів кіно (English Speaking Movie Fans Club) у 2018-2019 навчальному році.

Учасники переглянули пригодницьку комедію «Шість днів, сім ночей» («Six Days Seven Nights») режисера Айвана Райтмена. Присутні намагалися уявити себе на місці героїв фільму – пасажирів літака, який впав на безлюдний острів, та обоворили способи виживання в екстремальних умовах.

Наприкінці зустрічі члени клубу отримали завдання на літо – опрацювати брошуру із лексикою до всіх переглянутих фільмів у рамках кіноклубу. Навчальний матеріал для всіх охочих покращити свій рівень розмовної  англійської розробила керівник клубу, викладач кафедри теорії та практики перекладу МДУ Яна Панова.

Читайте також: Члени англійського розмовного клубу любителів кіно переглянули бойовик «Ворог держави»