Головна » 2019 » Червень » 20 » На базі МДУ пройшла конференція «Сучасні проблеми гастроентерології»
На базі МДУ пройшла конференція «Сучасні проблеми гастроентерології»

20 червня на базі Маріупольського державного університету відбулася науково-практична конференція «Сучасні проблеми гастроентерології». Ефективні методи діагностики і лікування хвороб органів травлення обговорили понад 150 вчених-медиків із Маріуполя, Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя та Лиману.

Вже вдруге університет виступає базою для проведення такої масштабної медичної конференції. Її організаторами є Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство освіти і науки України, департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації, Донецьке обласне відділення Української гастроентерологічної асоціації, громадська організація ВУО «Український клуб панкреатологів», департамент охорони здоров'я Маріупольської міської ради, Донецький медичний університет МОЗ України та МДУ.

На відкритті учасників привітали ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, заступник міського голови Маріуполя Ксенія Сухова, заступник директора департаменту охорони здоров’я Маріупольської міської ради Людмила Сергєєва.

Костянтин Балабанов зауважив, що Маріупольський державний університет розглядає можливість відкриття спеціальності «Медицина». Враховуючи запит з боку лікарів, батьків та абітурієнтів, активну співпрацю із медичними закладами Донеччини і провідними вітчизняними та зарубіжними університетами, МДУ як класичний університет може забезпечити всі умови для якісної підготовки фахівців медичного напряму. Наразі дисципліни медичного спрямування вивчають студенти спеціальностей «Фізична культура», «Дошкільна освіта», «Практична психологія».

У конференції з гастроентерології взяли участь студенти і викладачі кафедри практичної психології, кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, а також кафедри раціонального природокористування та охорони навколишьного середовища МДУ.

Новітніми знаннями знань в області гастроентерології поділилися досвідчені фахівці в області гастроентерології: президент Українського клубу панкреатології, доктор медичних наук, професор Наталія Губергріц (Одеса), Заслужений лікар України, хірург вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, професор Ігор Хом'як (Київ), лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук, професор Вадим Терьошин (Харків), гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент Олексій Агібалов (Запоріжжя), кандидат медичних наук, доцент Ірина Самойленко (Лиман) та інші.

За підсумками роботи конференції учасники отримали сертифікати.

Читайте також: На базі МДУ пройшла масштабна юридична конференція до 25-річчя спеціальності «Право»