Головна » 2019 » Грудень » 2 » На базі МДУ пройшов ІІ етап учнівської олімпіади з правознавства
На базі МДУ пройшов ІІ етап учнівської олімпіади з правознавства

1 грудня у Маріупольському державному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, в якому взяли участь 29 учнів 9-10 класів міських закладів середньої освіти.

Виконуючи завдання, школярі демонстрували знання правознавчої термінології, Закону України «Про освіту», норм міжнародного права, а також практичні навички вирішення правових ситуацій.

Олімпіада була організована за підтримки викладачів кафедри права та публічного адміністрування МДУ і методистів Методично-консалтингового центру Маріупольської міської ради.

Читайте такожНа базі МДУ пройшли ІІ етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та російської мови і літератури

Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ