Головна » 2019 » Березень » 14 » Члени студентського наукового товариства «Lex&us» обговорили нормативно-правове регулювання передвиборної агітації

У рамках проведення Декади студентської науки на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання студентського наукового товариства «Lex&us». Темою засідання були конституційно-правові аспекти формування правової системи України.

Студенти першого і другого курсу спеціальності «Право» під керівництвом доцента кафедри права та публічного адміністрування, кандидата політичних наук Олександри Северінової обговорювали загальнотеоретичні, історико-правові та філософські питання розбудови демократичної правової держави, проблеми аксіології права в  Україні. Окрему увагу студенти приділили нормативно-правовому регулюванню передвиборної агітації в Україні та законодавчому закріпленню правил проведення передвиборної агітації.

Читайте такожНа засіданні кіноклубу Docudays UA «Human Rights» студенти МДУ переглянули фільм «Трудний»