Головна » 2019 » Жовтень » 23 » Налякай, якщо зможеш: МДУ оголошує конкурс до свята Геловін
Налякай, якщо зможеш: МДУ оголошує конкурс до свята Геловін

У переддень Геловіну Маріупольський державний університет запрошує студентів надіти свої жахливо гарні костюми та взяти участь у конкурсі «PhotoBoo».

До участі приймаються фото студентів МДУ у лякаючому образі до Дня всіх святих. Світлину необхідно опублікувати на своїй сторінці в Instagram із хештегом #studentsBoo.

За умовами конкурсу учасник має бути підписаним на офіційну сторінку університету в Instagram, мати відкритий акаунт та подати одну світлину з відповідним хештегом у профілі.

Увага! Групові фото до участі не приймаються!

Конкурсні роботи оцінюватиме журі у складі представників студентської ради, Молодіжного центру та профкому МДУ.

За підсумками конкурсу журі визначить переможців у двох номінаціях:

• «Mістер Жахіття» (кращий чоловічий образ до Геловіну)
  • «Mіс Жахіття» (кращий жіночій образ до Геловіну)

Прийом робіт триватиме з 23 жовтня по 3 листопада включно. Підсумки конкурсу будуть оголошені 4 листопада. Переможці отримають приємні подарунки!