Головна » 2019 » Листопад » 13 » Народний ансамбль «Промінь» МДУ здобув перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі «СКИФ – Світ краси й фантазії»

11 листопада народний ансамбль народного танцю «Промінь» Маріупольського державного університету взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «СКИФ – Світ краси й фантазії», який проходив у Донецькому академічному обласному драматичному театрі.

Захід був організований за сприяння Маріупольської міської ради з метою підтримки творчого потенціалу обдарованих дітей і талановитої молоді.

Ансамбль «Промінь» під керівництвом Олександра Кабанова та Анастасії Тохтарь виступив на фестивалі з двома хореографічними номерами – «Грузія» та «Дуба танець». За результатами конкурсу танцювальний колектив МДУ став переможцем у номінації «Хореографічні колективи. Народні танці».

Щиро вітаємо колектив із черговою заслуженою перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!