Головна » 2019 » Серпень » 2 » Оприлюднені накази про зарахування на денну бюджетну форму навчання (ОС «Бакалавр»)

Приймальна комісія Маріупольського державного університету оприлюднила накази про зарахування на 1 курс ОС «Бакалавр» на місця держзамовлення. За рахунок бюджетних коштів на денній формі навчатимуться 167 студентів.

Накази про зарахування

Наразі триває прийом документів для зарахування на денну контрактну форму навчання. Нагадуємо, контракт укладається тільки з повнолітніми. Абітурієнти, які не досягли 18 років, мають приносити документи у супроводі дорослих, з якими укладатиметься контракт. Кінцевий термін подачі оригіналів документів – 7 серпня. Накази про зарахування будуть оприлюднені на сайті МДУ 8 серпня

Документи, які подаються вступником до приймальної комісії для зарахування до МДУ:

•    копія документа, що посвідчує особу (при собі мати оригінал)
•    копія витягу з Державного демографічного реєстру у разі надання ID-картки (при собі мати оригінал)
•    копія картки платника податків (при собі мати оригінал)
•    оригінал атестата про повну загальну середню освіту і додаток до нього
•    копія військово-облікового документа для військовозобов’язаних (при собі мати оригінал)
•    сертифікати ЗНО
•    4 кольорові фотографії 3х4 см

Нагадуємо, що 9 серпня – кінцевий термін подачі електронних заяв для вступу на заочну форму навчання за результатами ЗНО, 2 серпня – для тих, хто складає вступні іспити/співбесіди. Абітурієнти, які вступають на паралельне навчання або для здобуття другої вищої освіти мають принести документи до приймальної комісії МДУ не пізніше 16 серпня.

Контакти приймальної комісії МДУ:
Адреса: пр. Будівельників, 129а, І поверх, каб. 112
Телефон: (0629) 58-70-52

Графік роботи:
Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 16:30
Субота: з 9:00 до 13:00
Неділя – вихідний

Читайте такожОприлюднені списки рекомендованих для зарахування на бюджетні місця (ОС «Бакалавр»)

Переглядів: 1953 | Додав: Press