Головна » 2019 » Липень » 26 » Оприлюднені списки рекомендованих для зарахування на бюджетні місця (ОС «Бакалавр»)

На сайті Маріупольського державного університету оприлюднені списки вступників на 1 курс ОС «Бакалавр», рекомендованих для зарахування на бюджетну форму навчання. Загалом за рахунок бюджетних коштів на денній формі навчатимуться 219 студентів.

Вступники, які знайшли своє прізвище у списку рекомендованих, мають особисто принести оригінали документів до приймальної комісії університету до 31 липня, для зарахування на денну контрактну форму навчання  до 7 серпня.

Переглянути списки

Документи, які подаються вступником до приймальної комісії для зарахування до МДУ:

• копія документа, що посвідчує особу (при собі мати оригінал)
  • копія витягу з Державного демографічного реєстру у разі надання ID-картки (при собі мати оригінал)
  • копія картки платника податків (при собі мати оригінал)
  • оригінал атестата про повну загальну середню освіту і додаток до нього
  • копія військово-облікового документа для військовозобов’язаних (при собі мати оригінал)
  • сертифікати ЗНО
  • 4 кольорові фотографії 3х4 см

Увага! Для зарахування на контрактну форму навчання абітурієнти, які не досягли 18 років, мають приносити оригінали документів у супроводі дорослих, з якими укладатиметься контракт.

Нагадуємо, що прийом заяв для вступу на заочну форму навчання триватиме до 9 серпня (до 2 серпня – для тих, хто складає вступні іспити/співбесіди). Абітурієнти, які проживають на тимчасово окупованій території Донеччини і Луганщини або вздовж лінії розмежування, зможуть подавати документи через освітній центр «Донбас-Україна» на заочну форму навчання до 21 вересня.

Спеціальності МДУ
Розклад вступних іспитів
Програми вступних іспитів

Контакти приймальної комісії МДУ:
Адреса: Україна, м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129а, І поверх, каб. 112
Телефон: (0629) 58-70-52