Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Отримайте грант на оплату навчання у рамках програми Scholarship в Україні (подача робіт – до 20 листопада)

Компанія «CyberShark» у рамках соціальної програми Scholarship в Україні надає студентам грант (стипендію) на сплату навчання в університеті або курсів. Призовий фонд конкурсу складає 63 000 грн.

Для участі необхідно написати аналітичну статтю обсягом 1000-3000 слів і захистити її перед журі. Теми робіт визначаються специфікою сфери діяльності грантонадавачів.

Ознайомитися з умовами можна за посиланнями:

1 грант – Тема роботи «Оффлайн кредити VS онлайн кредити»
2 грант – Тема роботи «Кращі кейси європейського страхування: як вони можуть бути корисні Україні?»
3 грант – Тема роботи «Фінансова грамотність громадянина як запорука фінансового добробуту держави»

Роботи приймаються до 20 листопада. Нагородження переможців відбудеться 7 грудня.

У рамках проєкту три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть II-III місця отримають грошові призи у розмірі 5000 грн. та 1000 грн. у відповідності з кожної номінації.

Читайте також: Напиши статтю на тему фінансів та отримай грант на навчання (прийом конкурсних робіт – до 1 листопада)