Головна » 2019 » Жовтень » 24 » Отримайте грант на оплату навчання в університеті від програми Scholarship в України

Соціальна програма Scholarship в Україні надає гранти (стипендії) на сплату навчання в університеті. До участі запрошуються студенти контрактної форми навчання українських закладів вищої освіти.

Для участі у конкурсі на отримання гранту у розмірі 30 000 грн. студентам необхідно написати статтю або відзняти відеоролик за темою «Порівняльний аналіз стану фізичного виховання у вітчизняних ВНЗ та інших країнах світу».

Роботи приймаються до 15 травня 2020 року на електронну адресу [email protected]. З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті грантодавця.

За грант у 17 000 грн. можуть позмагатися автори статтей, есе, доповідей або дослідженнь за темою «Як просувати сервіс з ремонту побутової техніки?». Конкурсні роботи можна надіслати до 1 липня 2020 року, заповнив відповідну форму на сайті грантодавця.

Читайте такожОтримайте грант на оплату навчання у рамках програми Scholarship в Україні (подача робіт – до 20 листопада)