Головна » 2019 » Липень » 11 » Греція надає стипендії на вивчення новогрецької мови (прийом документів – до 21 липня)

Державний стипендіальний фонд Греції надає 30 стипендій на вивчення новогрецької мови за просунутим рівнем (рівень В1 та вище) на курсах у Салонікському університеті імені Аристотеля. Програма триватиме з 23 вересня по 18 жовтня.

Надіслати анкету учасника можна до 21 липня на електронну адресу [email protected].

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням та на офіційному сайті Державного стипендіального фонду Греції.