Головна » 2019 » Травень » 8 » Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вітання із Днем пам’яті та примирення
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вітання із Днем пам’яті та примирення

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці важливі для історії та всього людства дні ми вшановуємо подвиг тих, хто відстоював наземні, водні і небесні кордони власних держав, хто завзято захищав свободу і незалежність своїх народів, хто поклав свої голови на полях битв і хто з болем залишився згадувати страшні часи війни. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про цих героїв та зберегти результати їхньої перемоги – незалежність, свободу, мир.

Сьогодні, у цей складний для України час, ми як ніколи раніше розуміємо, наскільки крихкий мир та наскільки руйнівною є жага влади. Тому зараз ми цінуємо тишу, адже чули вибухи снарядів, цінуємо людську небайдужість і хоробрість, адже бачили наступ ворога, та цінуємо відданість своїй країні, адже знаємо тих, хто перейшов на ворожий бік.

У День пам’яті та примирення щиро зичимо вам, шановні ветерани Другої світової війни, та всім тим, хто зараз боронить наші землі від ворога, міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвих сил та віри у найкраще, адже зрештою справедливість переможе!

Ректорат, профком,
студентська рада МДУ