Головна » 2019 » Вересень » 2 » Першокурсникам МДУ вручили студентські квитки (ФОТОЗВІТ)
Першокурсникам МДУ вручили студентські квитки (ФОТОЗВІТ)

2 вересня у Маріупольському державному університеті розпочався новий навчальний рік. До занять приступили понад 3200 студентів, більше 500 з них першокурсники.

За традицією студенти першого курсу в цей день познайомилися з керівництвом факультетів, викладачами кафедр, кураторами академічних груп та отримали студентські квитки.

У врученні студентських квитків взяли участь ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, декани факультетів і завідувачі кафедр. На факультеті філології та масових комунікацій цю приємну місію виконувала також добрий друг і партнер університету – директор-головний редактор газети «Приазовский рабочий» Олена Калайтан.

На адресу першокурсників прозвучали побажання бути активними і якомога швидше почати на практиці застовувати знання, отримані в стінах університету.

Вітаємо з початком нового навчального року!