Головна » 2019 » Лютий » 7 » Правила прийому до МДУ: нововведення 2019 року
Правила прийому до МДУ: нововведення 2019 року

Рішенням Вченої ради Маріупольського державного університету від 28.01.2019 були затверджені Правила прийому до МДУ у 2019 році

Яких змін очікувати абітурієнтам, розповідає приймальна комісія університету.

1. Дещо скорочені терміни подачі документів для вступу на 1 курс ОС «Бакалавр» (денна форма навчання, бюджет) на базі атестата:

• з 10 по 22 липня – для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО
  • з 10 по 16 липня – для тих, хто вступає на основі співбесід і вступних випробувань.

Прийом документів на 1 курс на заочну форму навчання (за контрактом) проходитиме у три етапи:

I – з 10 по 22 липня (по 16 липня – для тих, хто вступає на основі співбесід і вступних випробувань)

II – з 23 липня по 22 серпня (по 16 серпня – для тих, хто вступає на основі співбесід і вступних випробувань)

III – з 31 серпня по 21 вересня (до 16 вересня – для тих, хто вступає на основі співбесід і вступних випробувань)

2. При вступі на 1 курс діють сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років з усіх предметів, окрім іноземної мови, з якої приймаються сертифікати 2018 і 2019 років.

3. Зміни у переліку конкурсних предметів торкнулися спеціальності «Психологія». Для вступу на 1 курс ОС «Бакалавр» потрібно складати ЗНО або вступні іспити з предметів:

• Українська мова та література
  • Біологія або Іноземна мова

Повний перелік предметів, необхідних для вступу, дивіться тут.

4. Для абітурієнтів, які вступають на базі атестату, встановлений мінімальний прохідний бал (130 балів) для спеціальностей з високим рівнем суспільної відповідальності:

• Право;
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
  • Міжнародні економічні відносини.

5. Пільги надаються всім учасникам бойових дій (торік вони поширювалися лише на учасників бойових дій АТО/ООС).

6. Вступ на базі диплома молодшого спеціаліста на спеціальності «Економіка» та «Менеджмент» відбуватиметься за результатами ЗНО з української мови та літератури і фахового вступного випробування (проводиться на базі університету).

7. Розширений перелік спеціальностей магістратури, на які випускники з дипломом бакалавра вступатимуть через ЗНО з іноземної мови (дата проведення – 2 липня):

• Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
  • Історія та археологія;
  • Економіка;
  • Психологія;
  • Журналістика;
  • Менеджмент (Менеджмент організацій та адміністрування; Управління фінансово-економічною безпекою; Управління закладами загальної середньої освіти);
  • Право;
  • Системний аналіз;
  • Туризм;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
  • Міжнародні економічні відносини.

8. Вступ до магістратури на спеціальність «Право» на базі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту з іноземної мови (дата проведення – 2 липня) та єдиного фахового іспиту з «Права» (дата проведення – 4 липня), які проходитимуть у форматі ЗНО. Вступ на всі інші спеціальності на базі диплома спеціаліста або магістра – за результатами вступних іспитів, які проходитимуть в університеті.