Головна » 2019 » Серпень » 2 » Молодіжна програма обміну в Іспанії: формуємо екосвідомість (подача заявок – до 10 серпня)

Громадська організація «Культурно-освітня платформа «Сенс» і студентське  наукове історико-археологічне товариство Маріупольського державного університету запрошує до участі у молодіжному обміні «Потрійне "П" для соціальної інтеграції: помірне споживання, повторне використання, переробка» («Triple R for social inclusion: reduce, reuse and recycle»).

Проєкт реалізується у рамках програми кредитної мобільності Еразмус+ і триватиме 14-22 жовтня у місті Херес-де-ла-Фронтера (Іспанія).

У міжнародному обміні візьмуть участь представники з Греції, Кіпру, Вірменії, Грузії, Іспанії та України. Учасники програми обговорять теми екологічної відповідальності та захисту навколишнього середовища, а також поділяться власними екологічними звичками, досвідом та ідеями.

Головні завдання програми обміну:

- створити агентів змін у країнах-учасницях,

- поширити ідеї відповідального споживання та знання про зв’язок між правами людини і навколишнім середовищем,

- заохотити до сортування сміття та креативного мислення у пошуках рішення проблем навколишнього середовища,

- навчити використовувати відходи і матеріали та створювати з них нові корисні речі,

- розвивати еко-звички,

- навчити розробляти інклюзивні практики через екологічні заходи,

- сприяти підприємництву та творчості,

- сприяти вдосконаленню англійської розмовної мови.

Вимоги до кандидатів:

• українське громадянство (перевага буде надана мешканцям Маріуполя та його околиць)
  • 18-30 років (немає обмеження за віком для груп-лідера)
  • наявність закордонного паспорту
  • наявність медичного страхування (від 210 грн)
  • володіння англійською мовою на рівні можливості комунікації з представниками різних країн
  • готовність взяти участь у підготовці до молодіжного обміну, розповсюджувати його результати після завершення (організувати захід після обміну та підготувати щоденник навчання зі світлинами, щоб поширити його з організаторами та локальною спільнотою)
  • можливість оплатити собі проїзд до міста Херес-де-ла-Фронтера і назад (витрати на ці квитки будуть відшкодовані протягом одного-двох місяців)
  • можливість оплатити організаційний внесок після затвердження кандидатури у розмірі 50 євро (для волонтерів ГО КОП «Сенс» та Студентського історико-археологічного товариства МДУ – 30 євро)

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Для участі у молодіжному обміні необхідно заповнити аплікаційну форму англійською мовою до 10 серпня. З обраними учасниками організатори зв’яжуться після 12 серпня.

Запитання стосовно участі надсилайте на електронну пошту: [email protected].

Читайте такожДоцент МДУ Світлана Арабаджи відвідала Італію у рамках міжнародного проекту Еразмус+