Головна » 2019 » Травень » 29 » Профорієнтація: студенти факультету іноземних мов МДУ провели квест для школярів

29 травня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся профорієнтаційний захід для учнів 7 та 8 класів ЗЗСО № 18 та НВК «Гімназії-школи» № 27. Про переваги навчання на спеціальності «Мова та література (англійська)» і перспективи застосування отриманих знань учням розповіли завідувач кафедри англійської філології МДУ, доцент Юлія Федорова і викладачі Юлія Золотько, Надія Назаренко, Максим Стьопін, Валерія Чебурахіна.

Практичне заняття у форматі квесту для школярів провели магістрантки спеціальності «Мова та література (англійська)» Галина Арабаджи, Аліна Дегеременжи і Марія Кушиль. Вони запропонували учням різноманітні завдання, націлені на вивчення англійської мови, зокрема, вдосконалення навичок говоріння, читання, письма та сприйняття усного мовлення.

Подібні заходи кафедра планує проводити регулярно з метою популяризації спеціальності та заохочення учнівської молоді Маріуполя до вивчення англійської мови.

Читайте також: Члени англійських розмовних клубів дискутували на важливі теми і знайомилися з новим штатом Америки