Головна » 2019 » Березень » 25 » Приймальна комісія МДУ провела профорієнтаційну зустріч зі школярами
Приймальна комісія МДУ провела профорієнтаційну зустріч зі школярами

22 березня співробітники приймальної комісії Маріупольського державного університету провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-11 класів загальноосвітньої школи № 50, яка знаходиться у Кальміуському районі.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юлія Демидова розповіла  про спеціальності та особливості прийому до закладу вищої освіти у 2019 році. Також учні дізналися про можливості стажування за кордоном та інші переваги навчання у МДУ.

Наприкінці зустрічі старшокласники скористалися можливістю поставити питання представникам приймальної комісіі. Особливий інтерес майбутні абітурієнти виявили до спеціальностей «Туризм», «Кібербезпека», «Українська мова та література».

Спеціальності МДУ

Перелік сертифікатів ЗНО