Головна » 2019 » Квітень » 25 » Ректор МДУ Костянтин Балабанов отримав почесну відзнаку за вагомий внесок у розвиток учнівської молоді

За вагомий особистий внесок у розвиток обдарованої учнівської молоді Почесною грамотою Національної академії наук України, за підписом президента НАН України, професора Бориса Патона, нагороджений ректор Маріупольського державного університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Вручення відзнаки відбулося у рамках дослідницько-експериментальної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник».

МДУ завжди підтримує починання молодих науковців. У рамках школи «Юний дослідник» на базі університету працюють освітні секції, які допомагають учням успішно проводити власні дослідження. Також школярі беруть участь у конференціях, на яких вони обговорюють актуальні питання з різних галузей і вдосконалюють навички публічних виступів.

Читайте також: МДУ отримав почесні відзнаки з нагоди 55-річчя Донецької торгово-промислової палати