Головна » 2019 » Листопад » 8 » Маріупольські школярі відвідали МДУ в рамках Тижнів Німеччини в Україні
Маріупольські школярі відвідали МДУ в рамках Тижнів Німеччини в Україні

7 листопада у рамках Тижнів Німеччини в Україні Маріупольський державний університет відвідали учні загальноосвітньої школи №3. На факультет іноземних мов завітали старшокласники, які вивчають німецьку й англійську мови та цікавляться історією Німеччини.

Школярі ознайомилися з інтерактивною фотовиставкою, присвяченою 30-річчю падіння Берлінського муру. Вони мали можливість не лише переглянути чорно-білі фотографії, на яких відображена історія столиці Німеччини, а й прочитати додаткову інформацію за допомогою QR-кодів.

Крім того, старший викладач кафедри німецької та французької філології Оксана Даниленко ознайомила мабутніх абітурієнтів з історією та структурою факультету і розповіла про професію філолога.