Головна » 2019 » Березень » 15 » Співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області провели профілактичну бесіду зі студентами МДУ

Співробітники поліції Донеччини провели профілактичну бесіду зі студентами Маріупольського державного університету стосовно наслідків вживання, зберігання та поширення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. З молоддю спілкувалися заступники начальника управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області полковник поліції Євген Вовк і майор поліції Сергій Данилевський.

На початку зустрічі студенти переглянули відеоролик, який містив історії людей, чиї життя зруйнувала наркозалежність. Поліцейські зазначили, що молодь є найбільш вразливою категорією, яка зазнає впливу наркотиків. Також вони підкреслили, що більшість тяжких злочинів (грабежі, розбої) люди скоюють у стані наркотичного сп’яніння, і розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за виготовлення, вживання, зберігання, збут наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Студенти ставили співробітникам поліції багато питань, що підтверджує надзвичайну актуальність цієї теми. Вони цікавилися, які заходи вживають поліцейські для протидії торгівлі наркотиками у нічних клубах і через мережу інтернет, як вони оцінюють рішення про легалізацію марихуани у Канаді, чи ефективним є накладання штрафів за вилучення наркотиків у малих дозах, які зовнішні ознаки людини, що страждає від наркозалежності.

Наприкінці зустрічі співробітники поліції надали студентам контакти для повідомлення інформації, яка допоможе у роботі управління протидії наркозлочинності. Також студентська молодь виявила бажання долучитися до проведення акції із замальовування написів на стінах міських будівель, які містять інформацію щодо придбання наркотиків.

Гаряча лінія управління протидії наркозлочинності: 068-664-90-40 (конфіденційність гарантується)

Читайте також: Співробітник обласного управління юстиції розповів студентам МДУ про специфіку роботи державних виконавців

Переглядів: 922 | Додав: Прес-центр